KURUMSAL

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi,Gaziantep şehir merkezine 13 km uzaklıkta olup, toplam 128 oda ve 180 yatak kapasitesi ile misafirlerine hizmet vermektedir. Tesisimizde standart odalar ve Süit odalar, Villa odaları, Club odaları, Apart odalar ve blok otel odaları.

Otelimiz bünyesinde bulunan 2 adet toplantı salonu,3 adet çok amaçlı salon ile siz değerli misafirlerimizin toplantılarına, yemek organizasyonlarına, düğünlerine, kına ve nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Açık 2 alanımız, DardağanAna Restoran ( açık büfe) ,Gül Bahçesi, açık otopark, açık hava sineması, kuş bakışı izleme kulesi, Kendin pişir kendin ye alanı, Sofdağı Evleri, toplantı-seminer salonları ve ekipmanlarıyla konseptinde verdiği hizmet grupları ve çeşitliliğiyle Türkiye’nin tek Termal Tatil Köyüdür.

Nasıl İsterseniz;

O Şekilde

Gaziantep’in ve bölge coğrafyasının en gelişmiş ve en donanımlı tesisi Uğurlu Termal Kür & Spa merkezinin 2500m2 ve 3 katlı alanıyla; şifalı su, şifalı çamur ve yüksek oksijen değerleri bir arada bulunan, dünyada sağlık turizminde öncülük eden merkezler arasında olma özelliği ile kendine has benzersiz tasarımı olan bir tesistir!

Rezervasyon Yap
WhatsApp
Hemen
Ara